Studio Palermo Soho
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dakzwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Spa en ontspanning Solarium | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Buenos Aires te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Studio Palermo Soho Buenos Aires, gelegen op slechts 350 meter verwijderd van Fola en op 20 minuten loopafstand van het Hippodroom. Dit 36 m² grote appartement heeft eersteklas locatie, in de buurt van de Plaza Italia, en omvat een solarium.
Dit appartement is in de Las Cañitas wijk van de stad en op slechts 6 minuten lopen van Francisco Moreno gelegen. De Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Pilar ligt op 3 km afstand van de 1-badkamer accommodatie.
Dit stijlvolle appartement in Buenos Aires is voorzien van airconditioning, en biedt een balkon en een zitruimte, evenals uitzicht over de stad. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij de stijlvolle accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.
Studio Palermo Soho omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven. Studio Palermo Soho ligt binnen 5 minuten loopafstand van het metrostation Plaza Italia en op 3 km afstand van het treinstation Once. Bovendien kunnen gasten gebruik maken van een wellnesscentrum om hen te helpen lichamelijk actief te blijven. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een dakzwembad een perfecte optie.
- Locale bezienswaardigheiden
- 9 de Julio Avenue4,9 km
- Ciudad Universitaria UBA4,6 km
- Teatro Colón4,3 km
- Plaza Serrano1000 m
- Begraafplaats Recoleta2,9 km
- Avenida de Mayo3,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield7 km
- Treinstations
- Station Palermo500 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Alleen volwassenen
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Solarium
- Fitnesscentrum
- Openbaar bad
- Zwembad met uitzicht
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Palermo Soho.
De Plaza Italia en Francisco Moreno behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Studio Palermo Soho. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Studio Palermo Soho in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Studio Palermo Soho naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Studio Palermo Soho te boeken?
De prijs van het boeken van Studio Palermo Soho is $70. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Heeft Studio Palermo Soho een internetverbinding?
Ja, Studio Palermo Soho is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Palermo Soho?
Studio Palermo Soho bestaat uit 36 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een dakzwembad.